Õlle kääritamise masin
Toote rakendus:
Õllehuvilistena teame me kõik, et suurepärase maitsega pruuli võti peitub käärimisprotsessis. Kuid tänapäeval saavad koduõlletootjad ja väikesemahulised kaubanduslikud õlletehased kääritamisprotsessi lihtsustamiseks ja täiustamiseks kasutada uusimat tehnoloogiat. Siit tulebki õllekäärituspaak.
HG õllekääritusmasin on automatiseeritud seade, mis muudab õlle valmistamise lihtsamaks, kiiremaks ja tõhusamaks kui traditsioonilised kääritamismeetodid. Reguleerides temperatuuri, karboniseerimist ja rõhku, tagab masin, et teie õlu kääritatakse optimaalsetes tingimustes, mille tulemuseks on kõrgem pruuli kvaliteet.
Õlle kääritamismasin on valmistatud roostevabast terasest, millel on kvaliteetsed ja täiustatud isolatsioonimaterjalid, mis võivad käärimisprotsessi stabiilsena hoida. Need masinad on saadaval erinevates suurustes, nii et saate valida ühe vastavalt oma pruulimisnõuetele. Mõnel masinal on LCD-ekraan, mis näitab konkreetseid parameetreid, nagu temperatuur, rõhk ja aeg.

Õlle käärituspaagi kasutamise suur eelis on see, et see vähendab käärimisprotsessi ajal saastumise ohtu. Selle suletud ja kontrollitud keskkonnaga võite olla kindel, et teie õlu ei puutu kokku väliste teguritega, mis võivad teie partii rikkuda.
Selle masina teine oluline eelis on see, et see kiirendab käärimisprotsessi. Kui õlu on masinas, jälgib ja reguleerib see pidevalt temperatuuri ja muid parameetreid, mis viib kiirema käärimisprotsessini. See tähendab, et saate õlut toota palju kiiremini ning kulutades vähem aega ja ressursse.
Kokkuvõtteks võib öelda, et õllekääritusmasin on väärtuslik tööriist igale õlletootmishuvilisele, kes soovib valmistada kvaliteetsemat õlut kiiresti ja tõhusalt. See lihtsustab kääritamisprotsessi, vähendab saastumise ohtu ja kiirendab tootmisaega, võimaldades teil oma kodupruuli kohe nautida!
Peamised atribuudid

| Põhikomponendid | Pump, surveanum |
| Peamised müügiargumendid | Kõrge tootlikkus |
| Turunduse tüüp | Kuum toode 2024 |
| Video väljaminev-ülevaatus | Tingimusel |
| Töötlemine | Käärimisseadmed |
| Seisund | Uus |
| Kaubamärgi nimi | HG |
| Töötlemise tüübid | Alkohol |
| Pinge | 220V või 380V või kohandatud |
| Mõõtmed (P*L*K) | Kohandatud |
| Toote nimi | õlle kääritamise seadmed |
| Mudel | HG-FJ-300L |
| Brutovõimsus | 375L |
| Kasulik võimsus | 300L |
| Materjal | Roostevaba teras 304 |
| Jahutusviis | Dimple jope plaat |
| Puhastusviis | CIP in situ puhastus, pöörleva pihustuspuhastuspalliga |
| Isolatsioon | Polüuretaani paksus: 80 mm |
| Kütteala | 1.2m² |
| Isolatsioon polüuretaan-paksus | 80 mm |
Fermentaatori eelised:
1). 304 roostevabast terasest plaat tervikuna ja meie roostevabast terasest plaatide tootja on Hiina parim .2). Jahutus
tõhusust.
Maitreya taldriku jope on oluliselt paranenud.
3). Kaheastmeline jahutusrežiim.
4). Isolatsioonikihi materjaliks on kõrgekvaliteediline polüuretaan paksusega 80mm.
5). Poleerimise täpsus kuni Ra0.4μm .
6). Range paagi rõhukatse.
7). Energiasääst ja saasteheitmed.
Fermentaatori parameetrid:
|
Üksus |
Tootmisvõimsus |
Maht USA gallonites |
Kütteala |
Paagi läbimõõt |
Kõrgus |
|
HG-500 |
500L/päev |
132 USA gallonit |
1.8m2 |
1160 mm |
2300 mm |
|
HG-5BBL |
5BBL/päev |
155 USA gallonit |
1.9m2 |
1200 mm |
2350 mm |
|
HG-600 |
600L/päev |
158 USA gallonit |
2.0m2 |
1220 mm |
2350 mm |
|
HG-700 |
700L/päev |
185 USA gallonit |
2.4m2 |
1260 mm |
2380 mm |
|
HG-800 |
800L/päev |
212 USA gallonit |
2.5m2 |
1260 mm |
2400 mm |
|
HG-7BBL |
7BBL/päev |
216 USA gallonit |
2.5m2 |
1280 mm |
2450 mm |
|
HG-1000 |
1000L/päev |
264 USA gallonit |
2.6m2 |
1360 mm |
2500 mm |
|
HG-10BBL |
10 BBL/päev |
310 USA gallonit |
2.8m2 |
1460 mm |
2700 mm |
|
HG-1500 |
1500L/päev |
396 USA gallonit |
3.2m2 |
1520 mm |
2900 mm |
|
HG-2000 |
2000L/päev |
528 USA gallonit |
3.6m2 |
1560 mm |
2850 mm |
|
HG-2500 |
2500L/päev |
660 USA gallonit |
3.8m2 |
1650 mm |
3200 mm |
|
HG-3000 |
3000L/päev |
792 USA gallonit |
4.5m2 |
1760 mm |
3800 mm |
|
HG-4000 |
4000L/päev |
1057 USA gallonit |
4.9m2 |
1900 mm |
4100 mm |
|
HG-5000 |
5000L/päev |
1320 USA gallonit |
7.2m2 |
1960 mm |
4400 mm |
HG tehas:

Shandong HG Engineering Equipment Co., Ltd. on spetsialiseerunud õllepruulikoja seadmete projekteerimisele, uurimisele ja tootmisele,
õlle villimis- ja purgimisliin ning lisaseadmed. HGMC ettevõttel on rohkem kui 20 aastat kogenud insenerid õlletööstuses. Ja teil on palju kogemusi õllepruulikoja seadmete ja täiteliinide käivitusvalmis projektiga.
Pakume teile täielikku ja rahulolevat tootmisprotsessi.
Toote eelised:1. 304 roostevabast terasest plaati tervikuna ja meie roostevabast terasest plaatide tootja on Hiina parim 2. Maitreya plaadisärgi jahutustõhusus on oluliselt paranenud. 3. Kaheastmeline jahutusrežiim. 4. Isolatsioonikihi materjal on kõrgekvaliteediline polüuretaan paksusega 80mm. 5. Poleerimise täpsus kuni Ra0,4μm. 6. Range paagi rõhukatse. 7. Energiasääst ja saasteheitmed.
Shandong HG Engineering Equipment Co., Ltd. on professionaalne õllepruulimisseadmete tootja. Oleme spetsialiseerunud õlletehaste projekteerimisele, tootmisele, paigaldamisele ja silumisele pruulikodades, baarides, restoranides, mikropruulikodades, reginaalsetes õlletehastes jne. Peen töötlus, suurepärane jõudlus ja lihtne töö. Kõik üksikasjad on arvestatud humaniseeritud ja õllemeistrite kavatsusega. Usaldusväärse kvaliteedi tagavad professionaalne tehniline tugi, täiustatud töötlemisseadmed, range kvaliteedikontroll ja täielik personali väljaõpe. Meie insenerid on lähetatud õlletehase projekteerimiseks, paigaldamiseks, koolituseks ja tehniliseks toeks üle maailma.
Mõned valmis projektid:

Meie sertifikaadid:

Meie meeskond:

Pakend ja kohaletoimetamine:

Kuum tags: õlle kääritamismasin, õlle kääritamismasina tarnijad
Järgmise
Mis on hind 10BBL õlle teeb taimJu gjithashtu mund të pëlqeni
Küsi pakkumist















